Wsporniki regulowane

Wsporniki regulowane to podstawa każdego tarasu wentylowanego. W wersji standardowej o podstawowej regulacji wysokości są najbardziej popularnym rozwiązaniem ze względu na duże możliwości w szybkiej i precyzyjnej budowie tarasów.

Wszechstronność tych wsporników daje efekty, o których nie ma mowy w przypadku innych metod konstrukcyjnych. To świetne rozwiązanie do podparcia płyt tarasowych, legarów pod płyty, legarów pod tarasy drewniane i kompozytowe. Stosowane są zarówno w zabudowie mieszkalnej jak i obiektach publicznych i przemysłowych.

Dostępność wsporników regulowany w systemie Peter PICLIP jest bardzo duża. W ofercie posiadamy wsporniki o zakresie regulacji od 11 mm do nawet 1200 mm. Wsporniki systemu montażowego Peter PICLIP maja szeroką gamę zastosowań.

Adaptery stóp przesuwnych 

Za uzupełnienie nowej serii stóp przestawnych Pro-Line można uznać trzy rodzaje adapterów. Stąd też z myślą o klasycznych konstrukcjach spodnich z drewna lub nowoczesnego aluminium dostępny jest L-adapter. Z kolei do szybkiego przypinania profili aluminiowych służy Click-adapter. Ponadto specjalny adapter sprawdzi się przy układaniu płyt kamiennych.

Pełna oferta wsporników regulowanych

  • wspornik-regulowany-peter-piclip-pro-L
  • wspornik-regulowany-peter-piclip-pro-m
  • wspornik-regulowany-peter-piclip-pro-s
© 2019 System Peter PICLIP. All Rights Reserved.